Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Zdrowie i Uroda / Polskie Marki
Barter: NIE

UKVIAT

Polska marka
Zadbaj o swoją skórę, zadbaj o naszą planetę!
Marka Ukviat oferuje skuteczne produkty do pielęgnacji skóry, które korzystając z dobrodziejstw natury, również ją wspierają. Składniki są naturalne, ostrożnie dobierane oraz odpowiedzialnie pozyskiwane z lądów i mórz. Co najmniej 2% środków ze sprzedaży każdego z produktów marki trafia do jednej z trzech zaprzyjaźnionych Fundacji lub konkretnie działa na rzecz wskazanego celu.

Wybierając Ukviat, zapewniasz sobie najwyższej jakości pielęgnację skóry oraz lepszą przyszłość dla naszej planety.

Marce zależy na dostarczaniu produktów, które dotrzymują złożonej obietnicy i faktycznie redukują niedoskonałości, rewitalizują lub zapewniają lepszą ochronę. Zależy na etycznym źródle i odpowiedniej jakości składników, które używane są w procesie pielęgnacji skóry twarzy. I zależy także na naszej planecie. Co więcej, wiedzą, że Tobie też na niej zależy, więc dlaczego mielibyśmy nie nawiązać współpracy, żeby ją wesprzeć? W końcu natura to przecież nasz największy wspólny skarb!

Marka wszystko to uświadomiła sobie w 2021 roku i w efekcie – żeby zrealizować wszystkie powyższe zadania – powstał Ukviat.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do UKVIAT

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do UKVIAT