Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież
Barter: NIE

Undress Code

Polska marka
Undress Code zostało założone w 2016 roku, aby pokazać, że bielizna wcale nie musi być nudna. Stworzona jest z myślą o sensualności z dużą dawką komfortu. Każdy detal zaprojektowany jest tak, aby nadawał się na sobotnie szaleństwo, ale też na lunch z przyjaciółkami lub najnormalniejszy dzień w biurze. To bielizna, która jest nowoczesna i wszechstronna jak współczesna dziewczyna.

Dzięki innowacyjnemu podejściu oraz dbałości o najwyższą jakość, Undress Code nawiązało współpracę z prestiżowymi domami handlowymi takimi jak: Galeries Lafayette (18 lokalizacji we Francji), Printemps Paris Haussmann (pop-up store), Jelmoli i w wielu niezależnych butikach na całym świecie – między innymi w Amsterdamie, Londynie, Paryżu, Wiedniu, Szanghaju, Tokio czy Nowym Jorku, a także w ponad 40 innych lokalizacjach.

Właściciele dokładają wszelkich starań, aby Undress Code było transparentną marką z jasno opisanymi działaniami oraz procesem produkcji. W Undress Code wszystkie produkty są projektowane i szyte w Polsce w rodzinnych szwalniach, a materiały pochodzą od włoskich i francuskich producentów.

Marka stawia również kolejne kroki w kierunku odpowiedzialnej mody.Kolekcja kostiumów kąpielowych wykonana jest między innymi z recyklingowanej dzianiny wykonanej z post konsumenckich plastikowych butelek oraz innych tworzyw sztucznych odzyskanych z wód Morza Śródziemnego. W każdym produkcie Undress Code dla Twojej wygody i bezpieczeństwa kroczek wykonany jest z bambusowej bawełny. Nie ma mowy o nadprodukcji, marka wierzy w odpowiedzialną konsumpcję i kupowanie jakościowych produktów na lata, a każdy projekt to nowoczesna alternatywa dla zwykłej bielizny, bo bielizna wcale nie musi być nudna. W przesyłkach nie znajdziesz również plastiku, a pudełeczko, w którym jest wysyłana bielizna pochodzi z recyclingu.
Warszawa
Undress Code Boutique
Mokotowska 26
00-561 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Undress Code

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Undress Code