Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież
Barter: NIE

WHYSOSERIOUS

Polska marka
WHYSOSERIOUS swoje pierwsze kroki stawiało w 2016 roku serią koszulek z napisami, które od razu znalazły pierwsze fanki. Głównym zamysłem była jakość premium oraz przekorne napisy, które do tej pory są najważniejszymi filarami marki. Założycielka, Ola Szysz, miała dosyć sztampowych ubrań i materiałów, które nie nadają się do użytku po pierwszym praniu. Jak się okazało, nie była jedyna.

Teraz marka WHYSOSERIOUS ma w swojej ofercie bluzy, spodnie, body, czapki a także t-shirty z charakterystycznymi podwiniętymi rękawami. Najważniejsza nadal jest jakość – cała produkcja ma miejsce w Polsce z wykorzystaniem najlepszych materiałów.

WHYSOSERIOUS to nowa odsłona damskiego streetwearu, która łączy w sobie jakość, prosty krój, ale też nadaje charakteru swoimi oryginalnymi hasłami. Chcą, aby dziewczyny czuły się wolne, łamały zasady, a przy tym świetnie się bawiły. A ten przekaz trafia do klientek nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do WHYSOSERIOUS

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do WHYSOSERIOUS