Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Model/Modelka
Przedział cenowy: 500 - 10 000 PLN
Barter: TAK
Lokalizacja: Europa / Mazowieckie / Pomorskie

ALEXANDRA GOŁUŃSKA

Usługa
Nazywam się Alexandra i jestem pełną pasji modelką mieszkającą w Gdańsku, PL. Modeling to dla mnie nie tylko aspiracja zawodowa, to szczera pasja, która napędza mnie każdego dnia. Chociaż nie jestem reprezentowana przez agencję, z zapałem i entuzjazmem podążam swoją ścieżką w branży.

Mam doświadczenie w sesjach studyjnych i plenerowych, zarówno w wyniku współpracy barterowej jaki i zleceń komercyjnych. Uwielbiam środowisko pełne kreatywnych ludzi. Jako modelka jestem "kameleonem" - wpasowuję się w każdy scenariusz i moodboard. Osobiście uwielbiam naturalność i "no-makeup" looks. Chciałabym stanowić powiew świeżości i prawdy w branży modelingu, pokazać kobiece kształty, które nie wpisują się ani w 0 ani w plus size.

Zapraszam Cię do przyłączenia się do mnie podczas odkrywania nieograniczonych możliwości świata mody. Razem stwórzmy niezapomniane chwile i inspirujmy innych.

Poniżej znajdują się rodzaje projektów, którymi jestem zainteresowana:

- Komercyjne/print
- Katalogowe
- Lifestyle
- Ślubne
- Beauty/biżuteria/akcesoria
- Makeup
- Bielizna (tylko do użytku komercyjnego)
- Moda
- Runway

Kontakt

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do ALEXANDRA GOŁUŃSKA

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do ALEXANDRA GOŁUŃSKA