Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Fotograf
Przedział cenowy: 1 000 - 20 000 PLN
Barter: NIE
Lokalizacja: Dolnośląskie / Europa / Małopolskie / Mazowieckie / Pomorskie / Świat / Wielkopolskie

Anika Batkowska

Usługa
Cześć! Zajmuję się szeroko pojętą fotografią mody. Jestem estetką. Lubię opowiadać historie poprzez zdjęcia i cieszę się na każdy etap pracy twórczej - współpracując z klientem czy tworząc własne projekty. Uwielbiam tworzyć kampanie, lookbooki, edytoriale, fotografować produkt beauty czy biżuterię. Fotografuję, ale również specjalizuję się w art & creative direction czy produkcji sesji. Do niedawna mieszkałam na Islandii, która wciąż jest jednym z moich domów, gdzie uwielbiam fotografować i którą traktuję jako swego rodzaju płótno dla wszelakich projektów modowych. Pracuję w Polsce i za granicą. Jestem elastyczna i z łatwością tworzę projekty dla klientów w różnych zakątkach świata, a swoją bazę mam w Warszawie.

Zapraszam do kontaktu. Porozmawiajmy o Twoim projekcie i pomysłach!

ENG below

Hi! I am a fashion photographer. I am an esthete. I like to tell stories through my photographs and I am excited about every stage of creative work - when working with a client or creating my own photo projects. I love to create campaigns, lookbooks, fashion editorials, to shoot a beauty product or jewelry. I shoot as well as specialize myself in art & creative direction or photo production. Until recently I lived in Iceland, which I still consider one of my homes and where I love to shoot and treat as my canvas for fashion projects. I work in Poland and abroad. I'm flexible and I easily create projects for clients in different parts of the world, with my home base in Warsaw.

Do not hesitate to contact me. Let's talk about your project and ideas!

Kontakt

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Anika Batkowska

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Anika Batkowska