Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Content Creator / Fotograf
Przedział cenowy: 1 500 - 20 000 PLN
Barter: NIE
Lokalizacja: Europa / Łódzkie / Mazowieckie

Anna Pabijańczyk-Staniszewska

Usługa
Cześć! Nazywam się Anna Pabijańczyk-Staniszewska i od 6 lat pracuję jako fotografka komercyjna. Zajmuję się fotografią modową, wizerunkową, produktową i prywatną. Najbardziej pasjonuje mnie moda - uwielbiam kolor oraz dynamiczne i czyste kadry. Jestem na zaocznych studiach magisterskich na kierunku Fotografia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi.

Od 2018 roku jako photo director i redaktorka współtworzę portal OCZY.MAG. Od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie wykonuję sesje zdjęciowe. Pracuję na terenie całej Polski.

Skończyłam studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Łódzkim, o specjalizacji Reklama, Design i Komunikacja wizualna. Swoją karierę rozpoczynałam w agencjach eventowych oraz jako dziennikarka. Pracowałam po stronie agencji, dlatego tak dobrze obecnie współpracuje mi się z Klientami komercyjnymi, rozumiejąc w pełni ich potrzeby.

Marki, z którymi współpracowałam to m. in. Bon Prix, ZIEŃ, Laurastar, iRobot, CrockPot, Thai Wok, La Dame The Label, Stapiz, MVP Wardrobe, Novinska Handbags, Imperium Czapek, Mokobelle. Fotografowałam również pokazy kultowych, polskich projektantów – Bizuu, Robert Kupisz, ZIEŃ, Paprocki&Brzozowski, Deni Cler Milano, a także na polskich eventach modowych Cracow Fashion Week, Łódź Young Fashion.

Przed moim obiektywem stanęły takie osoby jak Grzegorz Krychowiak, Joanna Jędrzejczyk, Edyta Herbuś, Adam Fidusiewicz, Jasiek Kuroń i wielu innych.

Kontakt

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Anna Pabijańczyk-Staniszewska

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Anna Pabijańczyk-Staniszewska