Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Content Creator / Fotograf
Przedział cenowy: 1 500 - 10 000 PLN
Barter: TAK
Lokalizacja: Mazowieckie

GOLIS

Usługa
Cześć! Jestem fotografem i filmowcem, łączącym modę i beauty z ponadczasową prostotą i elegancją. Moja podróż artystyczna zakorzeniona jest w bogatych tradycjach dwóch znanych szkół: Państwowej Szkoły Filmowej w Łodzi i Instytutu Twórczej Fotografii w Opawie w Czechach.

Specjalizuję się w tworzeniu unikalnych treści wizualnych dla marek. Od lookbooków po reels dla inflencerów, kampanie prasowe i plakaty w butikach. Uwielbiam dodawać życia produktom. W końcu za każdym z nich kryje się historia, którą trzeba opowiedzieć!

Jesteśmy czymś więcej niż tylko fotografem i klientem. Jesteśmy zespołem, który dzieli się pomysłami, doświadczeniami i pragnieniami. Jeśli projekt tego wymaga pomagam także w całej realizacji sesji zdjęciowej. Wybieram zaufany zespół i odkrywam lokalizacje, które pozostawią pozytywne i niezapomniane wrażenia.

Rozpocznijmy wspólną wizualną podróż - napisz do mnie ;)

Kontakt

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do GOLIS

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do GOLIS