Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Fotograf / Studio Fotograficzne / Video
Przedział cenowy: 4 000 - 18 500 PLN
Barter: NIE
Lokalizacja: Europa / Kujawsko-pomorskie / Łódzkie / Lubelskie / Lubuskie / Małopolskie / Mazowieckie / Opolskie / Podkarpackie / Podlaskie / Pomorskie / Śląskie / Świat / Świętokrzyskie / Warmińsko-mazurskie / Wielkopolskie / Zachodniopomorskie

Kamil Banaszek

Usługa
Kamil Banaszek - ponad 80 publikacji w zagranicznej prasie, kilka okładek , wiele publikacji w Polskiej prasie, 68 publikacji na portalu www.vogue.it , ale także absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na wydziela film i fotografia (jednolite 5 letnie magisterskie co w zasadzie nie wiele wnosi do kariery ale był taki okres w życiu wiec wpisuje)
Współpracowałem z markami takimi jak: Monamica, Kazar, 5-10-15 ,Bell , Hygenika, Avant Models,Bones, Norso, Anti by Gibaszewski, Guns & Tuxedos, Mateusz Gessler, GLOV , Suntago , Hotel Accor , LEGO, PET Republic , Poopies, XBS Pro Log, ASM i wiele innych.

Przed moim obiektywem stanęły takie osoby jak:
-Joasia Jabłczynska
-Agnieszka Więdłocha
-Edyta Herbuś
-Mateusz Banasiuk
-Marcelina Zawadzka
-Luc Gesvert
-Dorota Naruszewicz
-Diana Ciecierska
-Victor Stadnichenko
-Kamil Lemieszewsk

Magazyny w których opublikowano moje prace:Jute mag,Kaltblut,Confashion Magazine,deFuze mag,Pump mag,Glow mag,10ten mag,Period mag,TrendPrive,Ondine mag ,Editorial Mag, SkySurfer,Live &Travel , Volant, Anywhere Magazine, DesignAlive, AVANTI , PICTON, LETS FLY, OLIVIA, FORBES.

Aktualnie nauczyciel fotografii w technikum w Żyrardowie oraz właściciel dużego studio fotograficznego. Operator kamery, realizator klipów reklamowych dla rożnych marek oraz montażysta. Realizacjami video zajmuje się od 5 lat ale profesjonalną kamerą kręcę materiały dla klientów od 2019 roku. Tak, od pandemii ale to był dla wielu moment szansy i ja go wykorzystałem. Aktualnie setki oddanych realizacji, od sportowych po kulinarne , przez komercje/mode aż skończywszy na motoryzacji.

Kontakt

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Kamil Banaszek

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Kamil Banaszek