Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Agencja PR
Przedział cenowy: 0 - 0 PLN
Barter: TAK
Lokalizacja: Mazowieckie

Local Brands

Usługa
Local Brands to społeczność która wspiera polskie marki i artystów działających w branży modowej. Z miłości do polskiego designu i rzemiosła tworzymy miejsce dla artystów, którzy poszukują nowych wyzwań i możliwości zawodowych na rynku pracy w Polsce i za granicą.

Strój kąpielowy z sieci rybackich wyłowionych z oceanu, guziki z kokosa, torebka ze skóry jabłek czy buty z ananasa? Na naszej stronie znajdziesz wyselekcjonowane marki z unikatowym projektami, produkcją na terenie Polski, co najważniejsze, które tworzą swój biznes w zgodzie z naturą. Marki z którymi chce się pracować.

Otwieramy artystom nowe możliwości współpracy, umożliwiamy wejście na rynek i inspirujemy do wykorzystania swojego potencjału. Local Brands to miejsce, które łączy polskie marki z artystami, bez których rynek ten by nie istniał.

Naszą misją jest zbudowanie społeczności modowej nowego pokolenia, w której marki znajdują swoich wymarzonych twórców a twórcy swoje wymarzone usługi i zlecenia. Tworzymy społeczność, której potrzebujemy my wszyscy.

Kontakt

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Local Brands

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Local Brands