Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Fotograf
Przedział cenowy: 1 000 - 15 000 PLN
Barter: TAK
Lokalizacja: Dolnośląskie / Europa / Łódzkie / Mazowieckie / Pomorskie / Świat

Marta Janek

Usługa
Mam na imię Marta, jestem fotografką z sześcioletnim stażem, a obecnie rozwijam swoje umiejętności na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, studiując na kierunku fotografia.
Z fotografią komercyjną zapoznałam się jako dziecko w osiedlowym kiosku. Chłonąc kolorowe magazyny, zachwyciła mnie ich elegancja i iluzja odbioru. Postawiłam sobie za cel tworzenie równie zapadających w pamięć zdjęć. Wiem, na czym polega unikalność fotografii. Staram się wchodzić w intymny związek z tematem, zbieram części i buduję z nich osobliwą całość.
Specjalizuję się w sesjach modowych z elementami inscenizacji oraz sesjach produktowych. Miałam przyjemność pracować z wieloma osobami oraz obiektami. Pracowałam m.in. z Łukaszem Wasilewskim- uczestnikiem 10 edycji Top Model, Damianem Drzewieckim- finalistą programu TV „Ninja Warrior”, Wicemisterem Ziemi Łódzkiej oraz influencerem z ponad 100 tys. liczbą odbiorców, Miss Ziemi Łódzkiej 2020 Dominiką Wójcik, studentami szkół aktorskich oraz osobami biznesowymi.
Jestem otwarta na nowe wyzwania.

Kontakt

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Marta Janek

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Marta Janek