Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Fotograf
Przedział cenowy: 1 000 - 10 000 PLN
Barter: NIE
Lokalizacja: Europa / Kujawsko-pomorskie / Łódzkie / Mazowieckie / Pomorskie / Świat / Warmińsko-mazurskie / Wielkopolskie

Monika Nowacka / MIA NOVA

Usługa
Cześć! Jestem Monika, jestem fotografem, a moja fotografia jest już pełnoletnia, trwa już ponad połowę mojego życia i to dlatego mam ogromną łatwość i fun w jej robieniu. Moje doświadczenie pozwala mi na to, by sesje zdjęciowe ze mną były w lekkości i z naprawdę dobrym efektem. Zawodowo współpracowałam z LPP S.A. tworząc zdjęcia e-commerce i marketingowe dla marek takich jak Sinsay czy Reserved. Z fajniejszych rzeczy - byłam jedną z 10 uczestników 3 edycji konkursu Master of Photography - takiego TV talent show, jak Master Chef tylko dla fotografów i na Europę. Jako absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi miałam możliwość uczestniczyć w wielu różnych wystawach i publikacjach. Mam też w portfolio wystawy takie jak "A process 2.0" podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie, "Master of photography: the exhibition" w Reggio Emilia czy publikacje w Der Greif, TON Magazine, ASF International Fine Arts Photography. A do tego mały smaczek - od 2016 roku jestem instruktorem fotografii i można mnie spotkać na zajęciach kursfoto.pl. Kocham zdjęcia portretowe, kobiece, reklamowe.

Kontakt

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Monika Nowacka / MIA NOVA

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Monika Nowacka / MIA NOVA