Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Content Creator / Fotograf / Video
Przedział cenowy: 500 - 10 000 PLN
Barter: NIE
Lokalizacja: Dolnośląskie / Kujawsko-pomorskie / Łódzkie / Lubuskie / Mazowieckie / Pomorskie / Warmińsko-mazurskie / Wielkopolskie / Zachodniopomorskie

Zuzanna Werner

Usługa
Cześć! Jestem Zuza. Na co dzień zajmuję się głównie fotografią produktową oraz portretową. Miałam przyjemność pracować z wieloma wspaniałymi, polskimi markami, a od paru miesięcy częściej współpracuję też z agencjami modelingowymi pomagając młodym modelkom budować portfolio. Bardzo dobrze odnajduję się również na wielu innych fotograficznych płaszczyznach, na których potrafimy budować piękne pomysły i wspólnie je realizować, dlatego jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek materiałów contentowych pod social media, strony internetowe, budujesz nową markę i potrzebujesz wizualnego wsparcia na start, we wszystkim chętnie pomogę! Moje ulubione współprace to te kameralne, w których mamy okazję się nieco poznać i potworzyć bardziej w holistyczny sposób (chociaż zdarzały się też szybkie sesje 15 minutowe, z których wyciągałyśmy piękne materiały!). Bez problemu realizuję też krótkie formy video.

Stacjonarnie dostępna jestem jeszcze w Poznaniu, niedługo w Gdyni, ale w razie potrzeby dojadę gdzie trzeba. Wiele sesji, zwłaszcza tych produktowych, bez problemu jestem w stanie zorganizować zdalnie :)

Kontakt

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Zuzanna Werner

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Zuzanna Werner