Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież
Barter: NIE

Affair

Polska marka
Affair powstało dzięki spotkaniu, które zaowocowało wyjątkową przyjaźnią – projektantki Aleksandry Dubińskiej oraz kochającej modę prawniczki – Marty Kudły.

Dziewczyny poznały się w 2015 roku, Marta szukała projektantki, która zaprojektuje jej wymarzoną suknię ślubną. Tak trafiła na Olę, która stworzyła dla niej piękny projekt. Ich relacja rozwijała się i zacieśniała, częste spotkania wypełniały rozmowy o modzie, pięknie, filmach i wnętrzach. Z tych rozmów w 2018 roku narodziło się Affair.

„Doskonale uzupełniamy się w naszej pracy i wzajemnie inspirujemy, co jest dla mnie kluczowe w prowadzeniu wartościowej marki o wyjątkowym charakterze” – Aleksandra Dubińska

„Ola nauczyła mnie, jak istotne w codziennym życiu jest otaczanie się pięknem, a dynamika naszego duetu jest niezwykle inspirująca – Aleksandra to prawdziwa artystyczna dusza, ja do większości spraw podchodzę z analitycznego punktu widzenia” – Marta Kudła

Affair powstało dokładnie w tym miejscu, na intrygującym styku dwóch pozornie różnych sposobów patrzenia na świat.

Affair jest wyrazem potrzeb i marzeń projektantek. Brakowało im rzeczy, które mogłyby nosić na co dzień, jednocześnie czując się zmysłowo, lekko i radośnie. Z tej potrzeby i z tęsknoty za romansem damsko-męskiej garderoby, za swobodnym połączeniem delikatności i siły, za przygodą na co dzień – zrodziło się Affair.

Ola od zawsze uwielbiała przemycać męski styl do swojej kobiecej szafy – nosiła ubrania swojego partnera: marynarki, koszule, t-shirty i łączyła je z wyrazistą biżuterią, stylowymi kowbojkami.

Affair to rzeczy, które można dowolnie ze sobą łączyć, zestawiać ze sobą ubrania i dodatki pozornie do siebie niepasujące, puszczając wodze fantazji. Wyjątkowe sukienki można nosić w ciągu dnia do botków, a wieczorem stworzyć z nich bardziej charakterny look – z odlotowymi dużymi kolczykami, szminką na ustach – i pobiec na wino z koleżankami.

Dla każdej kolekcji marka projektuje własne, wyjątkowe printy Affair – inspirowane kwiatami. Do te
Warszawa
LuiStore
Mokotowska 26
00-561 Warszawa
Warszawa
HE Concept Store
Krakowskie Przedmieście 13
00-071 Warszawa
Gdańsk
POP Concept Store
Leśmiana 11
80-280 Gdańsk
Poznań
TUTU polscy projektanci, Stary Browar
Półwiejska 42
61-888 Poznań
Kraków
La’Ana Concept Store
Kościuszki 27
30-105 Kraków
Kielce
Raut, Galeria Echo
Świętokrzyska 20
25-406 Kielce

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Affair

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Affair