Portal pracy w branży modowej

O nas

Poznaj Local Brands

Local Brands to portal pracy, który także wspiera polskie marki i twórców działających w branży modowej. Z miłości do polskiego designu i rzemiosła tworzymy miejsce dla artystów, którzy poszukują nowych wyzwań i możliwości zawodowych na rynku pracy w Polsce, i za granicą.

Strój kąpielowy z sieci rybackich wyłowionych z oceanu, guziki z kokosa, torebka ze skóry jabłek czy buty z ananasa? Na naszej stronie znajdziesz wyselekcjonowane marki z unikatowym projektami, produkcją na terenie Polski, co najważniejsze, które tworzą swój biznes w zgodzie z naturą. Marki z którymi chce się pracować. 

Otwieramy twórcom nowe możliwości współpracy, umożliwiamy wejście na rynek i inspirujemy do wykorzystania swojego potencjału. Local Brands to miejsce, które łączy polskie marki z artystami, bez których rynek ten by nie istniał. 

Naszą misją jest zbudowanie społeczności modowej nowego pokolenia, w której marki znajdują swoich wymarzonych twórców a twórcy swoje wymarzone usługi i zlecenia. Tworzymy społeczność, której potrzebujemy my wszyscy.

Zespół Local Brands