Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Obuwie / Torby
Barter: NIE

BALAGAN

Polska marka
Balagan Studio to marka zbudowana na ponadczasowym designie i zasadach zrównoważonego rozwoju. Został stworzony jako odpowiedź na rosnącą potrzebę wysokojakościowych produktów w dostępnych cenach.

Współzałożycielki i projektantki Hanna Ferenc Hilsden i Agata Matlak-Lutyk w 2015 roku otworzyły Balagan. Marka powstała z zamiłowania do naturalnych materiałów, które z czasem pięknieją, zmieniają się i nabierają szlachetnej patyny. W tworzeniu ponadczasowych wzorów Balagan opiera się na wiedzy i kunszcie lokalnych rzemieślników. Łączy prostą elegancje polskiego wzornictwa z niezobowiązującym uniwersalnym stylem izraelskiej ulicy.

Balagan oferuje ponadczasową estetykę “new vintage” największą uwagę przywiązując do jakości i detalu wykończenia. Większość produktów wykonanych jest ze skóry garbowanej roślinnie, co oznacza, że produkcja jest przyjazna dla środowiska.

Kupując w Balaganie robisz też dobry uczynek. Jak? To proste. Balagan dzieli się zyskiem ze sprzedaży w swoim sklepie internetowym z różnymi prospołecznymi inicjatywami. Oddaje 2% dochodu wybranym organizacjom szerzącym pomoc na świecie.
Warszawa
Dom Handlowy Mysia 3
Mysia 3
00-496 Warszawa
Warszawa
Elektrownia Powiśle
Dobra 42
00-312 Warszawa
Kraków
Galeria Kazimierz
Podgórska 34
31-536 Kraków
Warszawa
Elementy Westfield Mokotów
Wołoska 12
02-675 Warszawa
Poznań
Elementy Stary Browar
Półwiejska 42
61-888 Poznań

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do BALAGAN

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do BALAGAN