Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież / Torby
Barter: NIE

bellera.

Polska marka
Założycielką marki bellera. jest Marta Marciniak. Projektantka tworzy dla osób, które kochają dodatki oraz polskie marki. Firma powstała w roku 2017. Natchnieniem było poszukiwanie paska z grubej, sztywnej skóry dla męża Marty. Jest on fotografem i to na pasku nosi dwa aparaty. Do tego miał on być elegancki i pasować do formalnego stroju. Tak powstał cel stworzenia paska do zadań specjalnych. Niewiele osób wie, że to od męskiego modelu wszystko się zaczęło. Później projektantka zaczęła poszukiwania klamer damskich, skór i tak jesteśmy w roku 2021, gdzie do asortymentu dołączyły torby oraz małe akcesoria. Oprócz pięknego produktu – ma on być funkcjonalny i spełniać swoje zadanie.

Projekt paska, Marta bardzo często zaczyna od klamry. To ona daje jej natchnienie do dobrania i stworzenia skóry, która ją uzupełni. Kocha ten etap miksowania tłoczeń na skórze oraz ornamentów w metalu. W tych dwóch kwestiach ufa dostawcom z Polski oraz z Włoch. Wiele klamer ma ponad 15 lat, co nadaje im charakteru.

Każdy produkt bellera to w stu procentach handmade. Precyzja, detal i prosta forma. Marka jest tworzona w Polsce przez mistrzów kaletnictwa. To im marka powierza ostateczne wykonanie.

Marka nie wyrzuca! Skóra, która pozostaje po wykrojeniu pasów oraz toreb jest ponownie wykorzystana do cudownych akcesoriów.

bellera. to także ubrania tworzone z miłością. Znajdziesz tu niesamowicie dopracowane kroje oraz naturalne tkaniny. Cała produkcja odbywa się w Polsce. Dzięki temu marka ma nadzór nad każdą sztuką.
Warszawa
Lui Store
Mokotowska 26
00-561 Warszawa
Warszawa
Thank You Pop Up
Mysia 3
00-496 Warszawa
Gdańsk
POP concept store
Leśmiana 11
80-280 Gdańsk
Bytom
Frelle
Gliwicka 17
41-902 Bytom
Toruń
Duo Fashion Store
Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 6
87-100 Toruń

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do bellera.

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do bellera.