Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Obuwie / Polskie Marki
Barter: TAK

BOTIMO

Polska marka
Jesteśmy lokalną manufakturą z głęboko zakorzenionymi tradycjami szewskimi. Jak każda piękna historia, historia BOTIMO ma swój początek za siedmioma górami i za siedmioma lasami. Dosłownie! Siedzibą marki jest uroczy Stanisław Dolny. To tu lokalni przedsiębiorcy-szewcy postanowili działać razem dla dobra całej branży obuwniczej i stworzyć markę własną. To tu, w tych cudownych okolicznościach przyrody, powstają nasze kolekcje obuwia ze skóry naturalnej. Botimo to brand obuwniczy, oparty na najlepszych tradycjach szewskich, zarządzany w sposób nowoczesny i zrównoważony.

Kolekcje obuwia skórzanego Botimo to nowoczesna klasyka, użyteczny design i modowy minimalizm w jednym. Cecha, która łączy wszystkie nasze kolekcje to komfort noszenia. Robimy ładne i wygodne buty dla świadomych swych potrzeb kobiet i mężczyzn. Wszystkie buty są wykonywane są ręcznie ze skóry naturalnej.

Staramy się tworzyć odpowiedzialny biznes, budując silną, polską markę dzień po dniu. Chcemy, aby konsument miał wybór i pomagamy mu podjąć najlepszą z możliwych decyzji. Wiemy co robimy i robimy to dobrze, wciąż dopasowując się do zasad rynku komercyjnego, jednocześnie odpowiadając na potrzeby naszych klientów.
Dążymy do tego, aby nasze obuwie, powstające w duchu polskich tradycji rzemieślniczych, było konkurencyjne na rynku obuwniczym. Zależy nam, aby nasze wartości takie jak, szacunek dla ludzkiej pracy, poszanowanie środowiska naturalnego oraz otoczenia biznesowego, stały się wartościami uniwersalnymi, którymi powinni się kierować wszyscy przedsiębiorcy.

Robimy ręcznie buty ze skóry naturalnej.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do BOTIMO

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do BOTIMO