Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież
Barter: NIE

Chiara Wear

Polska marka
CHIARA POLAND HAS BECOME CHIARA WEAR.

Marka tworzona od kobiet dla kobiet – to już przeszłość! Chiara Wear to nowe, lepsze oblicze Chiara Poland. Moda od ludzi dla ludzi!

W 4 roku działalności, marka podjęła wielkie kroki, które odmieniły postrzeganie Chiary na rynku, co przedstawiła za pomocą nowego logo. „W” symbolizuje nową odsłonę oraz nazwę marki. „IV” to symbol ich doświadczenia w tym, co robią i kim są.

Przez lata kierowali się know how z zakresu trendów w modzie, tajnik krawiectwa, ale przede wszystkim potrzeb klientów – i to właśnie Wy postawiliście kropkę nad i!

CHIARA WEAR WHAT?

Nowa Chiara to marka dla każdego. Wykracza poza płeć, rozmiar i kraj. Tworząc nowe kolekcje stawia Was na pierwszym miejscu. Chcą pomagać ludziom w tym co robią najlepiej – czyli produkując odzież dla każdego. Odzież, w której każdy będzie czuł się komfortowo i atrakcyjnie – zarówno w swoim ciele, jak i duchu.

Misją marki jest zrównoważony rozwój społecznie, ekonomicznie i środowiskowo.

Kolekcje z metką Chiara Wear są stworzone z troską o człowieka oraz środowisko. Wszystkie materiały, które marka wykorzystuje do produkcji są certyfikowane (OEKO-TEX Standard 100, GOTS). Starają się wykorzystywać materiały z recyklingu lub najmniej wpływające na środowisko. Dlatego w ich najnowszych kolekcjach znajdziecie takie materiały jak bambus, konopia czy bawełna z recyklingu, a w paczkach gifty, które robią z resztek materiałów.

Chiara Wear to marka 100% made in Poland. To lokalna firma ze Śląska, współpracująca z małymi manufakturami i szwalniami z całego kraju. Każda osoba tworząca Chiara Wear jest zatrudniona na uczciwych warunkach i pracuje za odpowiednie wynagrodzenie. Każda kolekcja jest stworzona z sercem i głową!

FOR HER. FOR HIM. FOR EVERYONE.
Warszawa
Butik Thank You Pop Up
Mysia 3
00-496 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Chiara Wear

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Chiara Wear