Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Biżuteria / Polskie Marki / Dom i Ogród
Barter: NIE

Izabella Budryn Jewellery

Polska marka
Marka Izabelli Budryn rozkwitła na zapierających dech w piersiach plażach Tulum, Bali, Dubaju i Cannes.

Izabella Budryn Jewellery to ręcznie robiona biżuteria z duchowym akcentem. Najważniejsza dla projektantki jest jakość – jakość złota i kamieni oraz jakość pracy, czyli dokładne wykonanie i dbałość o najmniejsze szczegóły. Marka używa tylko 18-karatowego złota w połączeniu z naturalnymi kryształami i kamieniami szlachetnymi sprawdzonego pochodzenia. Dlatego słona woda, piasek ani słońce nie są w stanie uszkodzić produktów Izabella Budryn Jewellery.

„Jednocześnie wierzę, że nasze ciało i kryształy posiadają energetyczne oraz uzdrawiające wibracje, które czynią nas naturalnie podatnymi na rezonujące częstotliwości kamieni szlachetnych. Ich energie wyrównują się z naszymi tworząc w ten sposób piękną harmonię i połączenie człowieka z Matką Ziemią. Kamienie działają również jako narzędzia do podnoszenia energii i tworzenia trwałych zmian we wszystkich obszarach naszego życia. Tym bardziej chciałam ich używać do biżuterii, która wierzę, że będzie Państwu służyć latami.“ – Izabella Budryn

Produkcja odbywa się w Polsce. Marka współpracuje z kilkoma złotnikami na terenie Warszawy. Kamienie, Izabella sprowadza z całego świata, ale kamień górski który najczęściej jest używany pochodzi z Polski. Każda z sesji robiona jest w kraju, w którym akurat marka rozwija sieć dystrybucji. Zaczęło się od Meksyku, następnym krokiem były Emiraty, a kolejnym będzie wyjście na francuski rynek. Izabella do sesji wybiera osoby z danego kraju, z którymi współpracuje i daje się ponieść lokalnej energii.

Celem projektantki jest tworzenie ponadczasowej biżuterii najwyższej jakości ze złota i srebra. Nie uznaje pozłacania, nie wykorzystuje stali lub miedzi, bo prędzej czy później i tak zmieniają kolor. Złoto natomiast nigdy nie traci na wartości i jest dobrą inwestycją.
Warszawa
Salon Moliera 2
ul. Moliera 2
00-076 Warszawa
Warszawa
Raffles Europejski Warsaw
ul. Krakowskie Przedmieście 12
00-325 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Izabella Budryn Jewellery

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Izabella Budryn Jewellery