Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież
Barter: NIE

JUST PAUL

Polska marka
Just Paul jest młodą i energicznie rozwijającą się marką na rynku odzieżowym w Polsce, tworzoną z pasji do mody i wielkomiejskiego stylu życia. Ubrania Just Paul cechuje niewymuszona elegancja, luz i nonszalancja, która w połączeniu z dzianinami wysokiej jakości kreuje nowy wymiar casualowego stylu.

Cechą charakterystyczną i wyróżniającą markę na tle innych jest elastyczna produkcja i błyskawiczna reakcja na zmieniające się trendy i pory roku, stąd nie tworzą dwóch, zamkniętych kolekcji w roku, a raczej próbują zaskakiwać i proponować nowe rzeczy na bieżąco przez cały sezon. Starają się wprowadzać jak najkrótsze serie produktów, dzięki czemu ubrania zachowują niepowtarzalny i unikatowy charakter.

Just Paul spełnia potrzeby nowoczesnej kobiety, ceniącej wygodę i komfort w codziennym życiu, ale chcącej też podkreślić swoją kobiecość i walory. Marka skierowana jest do pewnych siebie, świadomych swego piękna i ciała kobiet. Dla takich, które lubią uwodzić i czarować. Just Paul zna się na kobietach i wie co należy zrobić, aby w każdej sytuacji czuły się swobodnie i sexy.

Just Paul pokochały już gwiazdy i fashionistki, teraz jest czas na Ciebie!
Warszawa
JUST PAUL
Mokotowska 61
00-542 Warszawa
Płock
MELIKEYOU - Galeria Wisła
Wyszogrodzka 144
09-410 Płock
Kielce
Butik Raut - Galeria Echo
Świętokrzyska 20
25-406 Kielce

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do JUST PAUL

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do JUST PAUL