Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki
Barter: NIE

LOBOS

Polska marka
Projektanci marki Lobos kochają piękne przedmioty z duszą, które są zgodne z nowymi trendami. Dlatego torebki powstają w polskiej, rodzinnej manufakturze z tradycjami, założonej w 1981 roku. Każda torebka, od początku do końca, jest szyta przez jedną osobę. Takie podejście zapewnia transparentność procesu produkcji i niezwykle wysoką jakość, którą doceniło już szerokie grono klientek.

Monika i Patryk, którzy kierują marką Lobos, stawiają na połączenie polskiego rzemiosła z doskonałymi podzespołami pochodzącymi z Włoch. Rozumieją również wyzwania współczesności i dbają o ekosystem. Korzystają wyłącznie ze skór o najwyższej, ekologicznej jakości, którą potwierdza niemiecki certyfikat Blue Angel. Opatrzone nim elementy powstają w taki sposób, by nie wpływać negatywnie na planetę na etapie produkcji, recyklingu i utylizacji. Co to oznacza? Zmniejszone zużycie wody, rozsądne korzystanie z zasobów, wykorzystanie surowców w sposób zrównoważony, niską emisyjność komponentów czy łatwość późniejszego recyklingu.

Najwyższej jakości okucia, zamknięcia czy łańcuchy sprawiają, że torebki Lobos są piękne w każdym detalu. Dodatki pochodzą również ze sprawdzonych źródeł, głównie z Włoch, które słyną z artystycznego rzemiosła tworzonego zgodnie z trendami mody. Projektanci polskiej marki co roku podróżują na słynne targi Linea Pelle w Mediolanie, gdzie wyszukują najpiękniejsze elementy do produkcji torebek. W ten sposób realizują hasło marki, które brzmi „Sztuka i rzemiosło”.

Artystyczny wymiar marki Lobos przejawia się również we współpracy z utalentowanymi artystami. Wspólnie z nimi powstają limitowane serie, sygnowane przez tak cenionych twórców, jak Anna Halarewicz czy Elena Ciuprina. W czasie produkcji często wykorzystuje się efektowne techniki, jak ręczne malowanie, projektowanie graficzne, skórzana mozaika czy sztuka tatuażu, które podkreślają wyjątkowość każdego projektu.
Warszawa
WarsawConceptStore
Wołoska 12
02-675 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do LOBOS

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do LOBOS