Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież / Torby
Barter: NIE

MOYE

Polska marka
MOYE to pierwsza polska marka premium specjalizująca się w tworzeniu ubrań, bielizny oraz akcesoriów ze 100% naturalnego jedwabiu. Założona w 2016 roku w Warszawie przez dwie siostry – Melanię i Magdalenę Wyszomierskie, które od początku fukcjonowania marki kontynuują swoją wizję łącząc ponadczasowość z subtelną kobiecością, zacierając przy tym granice pomiędzy bielizną, homewearem, a odzieżą. Wraz z rozwojem marki, oferta MOYE poszerzyła się również o produkty dedykowane mężczyznom.

MOYE to przede wszystkim wysoka jakość i komfort w codziennym życiu. Według założycielek droga do świadomej garderoby zaczyna się od przemyślanych projektów i naturalnych, szlachetnych tkanin, które niezależnie od sezonu pozostają niezmiennie piękne. Nieustannie poszukują one najlepszej jakości jedwabi o niezwykłej wytrzymałości włókien i unikalnym wyglądzie. Produkty MOYE wykonywane są wyłącznie z wyselekcjonowanych jedwabi naturalnych najwyższej klasy (6A), które powstają we włoskich manufakturach jedwabiu w prowincji Como zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej dotyczącymi produkcji odpowiedzialnej względem środowiska naturalnego.

Od samego początku istnienia wszystkie produkty MOYE szyte są z największą dbałością w tej samej warszawskiej szwalni przez lokalnych rzemieślników używających tradycyjnych metod. W swoich działaniach marka współpracuje z polskimi firmami, dzięki czemu kontrolowany jest pełny proces powstawania modeli. Również cała ich oprawa: opakowania, woreczki czy pozostały branding powstają w Polsce.

Studio MOYE znajduje się w zabytkowej kamienicy na warszawskim Powiślu. W klimatycznym wnętrzu znajduje się butik marki, gdzie dostępny jest pełny asortyment. Tutaj też starannie pakowane są zamówienia klientów. W studiu powstają nowe kolekcje. Tworzone są projekty, konstrukcje i pierwsze prototypy. Dobierane są też odpowiednie wykończenia, szwy i nici. W taki sposób powstają modele MOYE – wyznaczające nową nieformalną definicję piękna.
Warszawa
Butik Moye
Okólnik 9a/11
00-368 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do MOYE

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do MOYE