Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Obuwie / Polskie Marki
Barter: NIE

MUSK

Polska marka
MUSK to marka łączącą w sobie klasykę, minimalizm i rzemiosło. We współpracy z najlepszymi polskimi rzemieślnikami tworzą ręcznie robione kowbojki oraz klapki typu mule, które są nie tylko piękne i wygodne, ale również starannie wykonane z najlepszej jakości skór.

Kowbojki są ponadczasowe, a skóra użyta do ich produkcji pięknie się starzeje. Stanowią dopełnienie każdego looku praktycznie o każdej porze roku. Kowbojki MUSK wyróżnia nowoczesna linia, a otula….niesamowity zapach piżma połączonego z nutami drzewnymi oraz charakternym oud.

Musk jest marką, która może pochwalić się 100% produkcją w Polsce. Buty Musk powstają w małej manufakturze pod Warszawą, gdzie są tworzone przez doświadczonych rzemieślników zupełnie ręcznie, od tworzenia kopyt szewskich, poprzez szycie a skończywszy na gotowym produkcie.

Podstawą większości kowbojek Musk są skóry garbowane roślinnie, czyli materiał zupełnie naturalny, pięknie się starzejący. Garbowanie roślinne skóry polega na moczeniu skóry w ekstraktach roślinnych, bez używania szkodliwych substancji chemicznych, środków mineralnych i syntetycznych. Proces garbowania roślinnego także trwa znacznie dłużej niż klasyczny – około 30 dni, czyli aż 15 razy dłużej, niż proces chromowy. Dzięki garbowaniu roślinnemu skóry są dobrze natłuszczone, pięknie pachną i stają się wodoorporne.

Cholewka w klapkach typu mule wykonana jest ze skóry naturalnej licowej w kolorze czarnym. Lekko zabudowana pięta i charakterystyczny dla marki spiczasty czubek czynią buty wyjątkowymi. Wkładka ze skóry jagnięcej z wytłoczonym logo, podszewka ze skóry koziej. Idealne do letnich sukienek i jeansów!

Marka przywiązuje dużą wagę do opakowania produktu. Kowbojki opakowane są w bawełniane woreczki pachnące 100% perfumem MUSK, stworzonym we współpracy z perfumerią mo61. Buty więc można przechowywać w woreczku, lub wykorzystać go do innych celów. Ponadto pakowane są w eko karton, który można ponownie wykorzystać.
Warszawa
HE Concept Store
Krakowskie Przedmieście 13
00-071 Warszawa
Warszawa
Lui Store
Mokotowska 26
00-561 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do MUSK

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do MUSK