Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież
Barter: NIE

NAOKO

Polska marka
Life’s too short to wear boring clothes!

To właśnie ta idea zapoczątkowała istnienie marki. Oryginalne printy, niebanalne kroje i żywe kolory to nasz znak rozpoznawczy.Wszystkie projekty NAOKO są inspirowane podróżami – tymi odległymi jak i bliskimi. Każdy zakątek świata to dla nich nieskończona doza inspiracji oraz energetyczna bomba, z którą chcą się z Nami dzielić każdego dnia!

NAOKO to lokalna marka z Łodzi. Cały proces produkcji ubrań odbywa się w Polsce. Szycie, krojenie, dzierganie, drukowanie tkanin, pikowanie, nadruki wzorów i produkcja aplikacji – wszystkie te procesy i wiele innych odbywa się lokalnie. Marka współpracuje z tymi samymi partnerami od lat, głównie małymi, rodzinnymi firmami, stale się rozwija i wspiera wzajemnie. Swoje ubrania szyje przede wszystkim w Łodzi, Aleksandrowie Łódzkim, Kutnie, Pabianicach i Tuszynie. Nie korzystają z gotowych wzorów tkanin! Wszystkie wzory są drukowane na ich zamówienie. Mają 100% kontrolę nad ich wyglądem, kolorami i nasyceniem. Dzięki temu możesz być pewna, że nie spotkasz nikogo w ubraniach z takim samym wzorem jak NAOKO!

NAOKO to moda tworzona z pasją przez kobiety dla kobiet.
Warszawa
Elektrownia Powiśle
Dobra 42
00-312 Warszawa
Poznań
Galeria Posnania
Pleszewska 1
61-136 Poznań
Łódź
Manufaktura
Drewnowska 58
91-002 Łódź

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do NAOKO

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do NAOKO