Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież
Barter: NIE

Roselle

Polska marka
C’est compléte by Anna Zając.

Roselle to marka, która powstała z myślą o kobietach i ich potrzebach. Pomysł powstał trzy lata temu i od tego czasu przyświeca mu jedno hasło “Chcę, abyś każdego dnia czuła się wyjątkowo”.

Projektantka ceni ponadczasowy styl, a także ubrania, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Przy tworzeniu kolekcji inspirowała się licznymi podróżami i obserwacją kobiet w różnych zakątkach świata. Z przyjemnością chłonęła codzienną modę na ulicach Francji i Włoch. Przez 10 lat prowadzenia modowego bloga spotkała wiele inspirujących kobiet, a działalność w sieci nauczyła ją otwartości i wzmożyła jej kreatywność.

Od 18 miesięcy, Anna prowadzi na instagramie projekt #MojaSzafa, w trakcie którego dzieli się swoim doświadczeniem budowania rozsądnej garderoby i pokazuje jak tworzy stylizacje. Codzienny kontakt z czytelniczkami to jej wiatr w żagle do działania. Roselle dedykuje kobietom, które kochają życie, cenią sobie wysoką jakość oraz ponadczasowość!

Wszystkie ubrania Roselle szyte są w lokalnych szwalniach w Polsce z wyselekcjonowanych tkanin, sprowadzanych w większości z Włoch.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Roselle

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Roselle