Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

SIMONA NIKOŁAJEWSKA

Polska marka
SIMONA NIKOŁAJEWSKA – Absolwentka Projektowania Ubioru studiów licencjackich w Wyższej Szkole Viamoda w Warszawie oraz studiów magisterskich Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Ukończyła również studia podyplomowe Zarządzania na rynku dóbr i marek luksusowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Swoje kolekcje pokazywała m.in. podczas Warsaw Fashion Street, Sopot Art & Fashion Week, Warsaw Fashion, Cracow Fashion Square oraz KTW Fashion Week. Finalistka konkursu OFF FASHION oraz połfinalistka Fashion Designer Awards. Odbyła staże u duetu projektantów BOHOBOCO oraz u Dawida Tomaszewskiego w Berlinie.

Projektantka ma na swoim koncie publikacje własnych projektów w magazynach modowych, tj.: okładka magazynu „Glamour” z Maffashion, okładka magazynu „Zwierciadło” z Małgorzatą Foremniak, okładka „L’Officiel Latvia”, a także sesje zdjęciowe w L’Officiel India, L’Officiel Kazakhstan, L’Officiel Lithuania, Harper’s Bazaar Ukraine, Kaltblut Magazine, Cosmopolitan Kazakhstan, Jute Magazine, White Mad, Solstice Magazine czy La Vie. Jeden z projektów pojawił się również na stronie internetowej Vogue Italia.

Projekty marki Simona Nikołajewska charakteryzują się awangardą oraz zamiłowaniem do asymetrycznych form. Kontrast czerni i bieli z kolorowymi akcentami, połączenia różnych faktur materiałów, falbany, plisy i frędzle, często pojawiają się w kolekcjach projektantki. Ubrania plasują się w sektorze prêt-à-porter, skierowane są do odważnych kobiet, które cenią w modzie ciekawe wzornictwo, a także zwracają uwagę na detale i precyzję wykonania projektów.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do SIMONA NIKOŁAJEWSKA

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do SIMONA NIKOŁAJEWSKA