Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki
Barter: NIE

Sine Silk

Polska marka
Sine Silk to polska marka akcesoriów jedwabnych, w której stawia się przede wszystkim na jakość. Apaszki wykonane są w 100% z naturalnego jedwabiu. Sine to apaszki zaprojektowane, uszyte oraz zadrukowane w Polsce – tworzone z dbałością o detal i z miłością do piękna. Wzory Sine Silk to ukłon w stronę klasyki. Marka nie bierze udziału w pogoni za trendami, szanuje uniwersalne, ponadczasowe rozwiązania.

Założycielką oraz projektantką marki Sine jest Agnieszka Saweczko. Przez wiele lat była modelką i czerpała inspiracje od najlepszych projektantów mody z Polski oraz Europy. Zawsze związana z designem – aktualnie czynna architekt oraz architekt wnętrz, która powraca do swojego zamiłowania modą. Nieustannie marzyła o stworzeniu czegoś swojego, co wyraziłoby jej styl i ta marka ma być tego odzwierciedleniem.

Wzory Sine Silk nanoszone są na tkaninę metodą druku cyfrowego, która w stosunku do tradycyjnych metod barwienia, pozwala zredukować zużycie materiału oraz wody. Pozwala to również na wykonywanie małych partii produkcyjnych – marka stawia na odpowiedzialną i świadomą produkcję.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Sine Silk

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Sine Silk