Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież
Barter: NIE

SO FLUFFY

Polska marka
SO FLUFFY to ręcznie szyte produkty wykonane ze 100% jedwabiu naturalnego dla wymagających klientów, którzy cenią sobie piękno i jakość. Marka powstała z miłości do mody i natury. Wygląd produktów jest dla nich równie ważny, jak ich dobroczynne właściwości oraz wpływ na środowisko naturalne.

Naturalny jedwab morwowy, z którego szyte są produkty SO FLUFFY, to najlepszy, gatunek o wadze 19 momme, pochodzący z Włoch. Uszyte z niego ubrania, dodatki i akcesoria odpowiednio pielęgnowane, posłużą Ci przez lata.

Zaczynając od procesu kreacji przez produkcję i szycie, aż po dostarczenie gotowego produktu do klienta, wszystko wykonywane jest we własnej, małej pracowni we Wrocławiu przy ulicy Krupniczej. W każdy etap powstawania produktów SO FLUFFY wkładane jest całe serce. Marka dba o to, aby pozostawiały one jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne. Dokłada wszelkich starań, by w myśl zasady zero waste nie marnował się tak szlachetny materiał jakim jest jedwab. Z pozostałych po jedwabnych sukienkach i piżamach skrawkach materiału szyte są piękne gumki do włosów i akcesoria.

Marka nie posiada stanów magazynowych, a każdy produkt szyty jest specjalnie dla Was, dzięki temu, produkowana jest tylko taka ilość jaką uda jej się sprzedać.
Wrocław
Miejsce odbioru osobistego zamówień opłaconych przez sklep internetowy SO FLUFFY:
Krupnicza 2-4 (p.3, pok. 36)
50-075 Wrocław

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do SO FLUFFY

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do SO FLUFFY