Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Biżuteria / Polskie Marki
Barter: NIE

STAG jewels

Polska marka
Stag jewels to niesezonowa marka biżuterii założona w 2016 roku przez architektkę oraz malarkę Agatę Strzelecką – Janicką, tworząca pod pseudonimem STAG.

Marka powstała z zamiłowania i potrzeby tworzenia rzeczy pięknych, oraz z tęsknoty za kobiecym i ponadczasowym stylem vintage. W Stag jewels biżuteria jest traktowana jak małe dzieło sztuki.

Marka używa tylko szlachetnych materiałów, jak srebro, złoto i naturalne perły hodowlane. Wierzą w ich piękno i ponadczasowość. Nie zmieniają swoich modeli co sezon, klasyczna biżuteria doskonale może służyć przez wiele lat. Dlatego też Stag jewels zapewnia wydłużanie cyklu użytkowania swojej biżuterii, wykonując usługę jej ponownego złocenia. Głównym motywem w projektach biżuterii jest perła, zabawa z jej formą, nieregularnym kształtem oraz unikatowością tego materiału. Każda z nich jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, co sprawia, że praktycznie każdy model biżuterii jest unikatowy.

Wszystkie produkty Stag jewels wykonane są ręcznie, z dbałością o każdy detal, tak aby biżuteria wyglądała zachwycająco nie tylko na klientkach, ale także i w starannie zapakowanych pudełeczkach, które świetnie sprawdzą się jako prezent.
Warszawa
Stag jewels atelier/showroom
Filtrowa 63/12
02-056 Warszawa

Wizyta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym: +48 666 080 826
Warszawa
Agata Wojtkiewicz
Wilcza 11
00-538 Warszawa
Warszawa
NOVÉ Elements
Mokotowska 43/102
00-551 Warszawa
Gdańsk
POP concept store
Leśmiana 11
80-280 Gdańsk

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do STAG jewels

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do STAG jewels