Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Torby
Barter: NIE

THE MAR

Polska marka
THE MAR to marka, która powstała z marzeń i morza oraz niezwykłej przyjaźni, a rozkwitła w Warszawie, w poczuciu ogromnej odpowiedzialności za naszą planetę.

Właścicielki, Maria Buko oraz Marcelina Nastaj długo zastanawiały się nad tym jak zająć się modą odpowiedzialnie i świadomie. Tak powstał THE MODERN ARTISANS’ RESPONSIBILITY. To ich wizja rzetelnej pracy na każdym etapie produkcji – od projektu i doboru materiałów do wysyłki gotowego egzemplarza w nasze ręce.

Zrównoważona i etyczna produkcja to zdaniem THE MAR obowiązek twórców mody. Dlatego bardzo długo szukały materiałów, które będą nie tylko piękne i wytrzymałe, ale też ekologiczne. I udało się – współpracują tylko ze sprawdzonymi dostawcami skór i tkanin, którzy wyróżniają się uznanymi, międzynarodowymi certyfikatami. Proponują innowacyjne rozwiązania i stale udoskonalają swoją przyjazną dla planety produkcję.

THE MAR produkuje lokalnie – w rodzinnej manufakturze niedaleko Warszawy. Torebki marki są ręcznie szyte przez rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoje umiejętności rozwijali pod okiem mistrza kaletnictwa szyjącego torebki dla znanych domów mody. THE MAR produkuje w krótkich, numerowanych seriach. Każdy egzemplarz powstaje z największą starannością i dbałością o szczegóły.
Warszawa
Lui Store
Mokotowska 26
00-561 Warszawa
Gdańsk
POP concept store
Leśmiana 11
80-280 Gdańsk
Poznań
ROMA concept store
Ratajczaka 42
61-816 Poznań
Katowice
Poszetka Concept
Gustawa Morcinka 25
40-124 Katowice
Eindhoven, Holandia
Lamita Organic
Kleine Berg 7
5611JS Eindhoven, Holandia

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do THE MAR

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do THE MAR