Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Biżuteria
Barter: NIE

UMIAR

Polska marka
UMIAR. Z MIŁOŚCI DO PROSTYCH FORM I PASJI PROJEKTOWANIA

Markę UMIAR współtworzą Magdalena Brzozowska i Malwina Wysińska. Projektantki poznały się na Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i od początku znajomości łączy je niezwykła nić porozumienia w odczuwaniu projektowanej rzeczywistości. Choć Magda i Malwina mają odmienne doświadczenie zawodowe – projektowanie produktu i architektura – to cechuje je takie samo podejście do tworzenia biżuterii: umiar przemyślanej formy oraz swoboda artystycznego wyrazu.

Biżuteria UMIAR wykonywana jest ręcznie w pracowni na warszawskim Mokotowie. To tu, we współpracy z doświadczonymi rzemieślnikami, koncepcje i szkice projektantek stają się dokładnie testowanymi prototypami, a następnie ponadczasowymi wyrobami z najwyższej jakości materiałów: złota, srebra, minerałów i naturalnych pereł. Projekty Malwiny i Magdy charakteryzuje wyważony, autorski design: efektowna linia, harmonijne proporcje i szlachetny, minimalistyczny detal.

Nowością w sklepie UMIAR są przedmioty, które zdobią już nie tylko ciało, lecz także dom. W dziale UMIAR&things znajdziecie dwa modele wyjątkowych świec z naturalnych wosków, barwników i olejków eterycznych.
Warszawa
JEWELLERY BAR by UMIAR
Plac Przymierza 4
03-944 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do UMIAR

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do UMIAR