Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież
Barter: NIE

WARSAW SAINTS

Polska marka
Gdzie byłbyś dziś, gdybyś się nie bał?

Jutro nie będzie inne niż dziś, jeśli teraz nie zdecydujesz, by takie było. Strach przed nieznanym zawsze jest taki sam. Pamiętaj, jest tylko jeden sposób, by go pokonać. Zacznij. Nie czekaj.

WARSAW SAINTS to marka ubrań bazowych. Ubrań, po które sięgniesz, jeśli cenisz jakość tkanin i łatwość noszenia. Kolory marki nie wychodzą z mody. Wzory nie przemijają, są ponadczasowe. Wszystko po to, by łatwo łączyć nasze ubrania ze wszystkim, co masz w szafie. WARSAW SAINTS powstało w Warszawie, ale język ich ubrań jest uniwersalny.

Marka nie tworzy standardowych kolekcji, ich ubrania są dostępne przez cały rok. Dbają o środowisko, dla tego nic nie wyrzucają, nic nie przeceniają. Większość ich ubrań jest szyte według zapotrzebowania klientów, nie tworząc dużych zapasów. Wszystko co szyją powstaje tylko i wyłącznie w Polsce.
Warszawa
TFH Koncept
ul. Szpitalna 8
00-031 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do WARSAW SAINTS

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do WARSAW SAINTS