Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Dom i Ogród / Polskie Marki
Barter: NIE

ZORIA Bamboo

Polska marka
Zoria Bamboo to rodzinna firma, która działa na rynku od 2012 roku. Ich misją jest przede wszystkim szerzenie popularności drewna bambusowego, jako ekologicznej alternatywy dla drewna, tworzyw sztucznych czy metali. Na równi z troską o środowisko przekładają swoich klientów, którzy mogą polegać na personalnym podejściu, najwyższej jakość usług i produktów, które dla nich tworzą – mebli z bambusa w atrakcyjnych cenach, blatów i akcesoriów do wnętrz.
Drewno bambusowe dopiero od niedawna zdobyło rynek europejski jako ekologiczny zamiennik tradycyjnego drewna, mający zastosowanie w meblarstwie i wyposażeniu wnętrz. Drewno bambusowe w przystępnej cenie to doskonały materiał, z którego z powodzeniem można wykonywać fronty, blaty (kuchenne, stołowe, blaty robocze), parapety, schody, panele podłogowe, ścienne, sufitowe i wiele innych. Sklejki bambusowe ZORIA dostępne są w wielu wariantach pod względem wielkości, grubości, konfiguracji warstw, rodzaju drewna bambusowego i koloru.

Bambus na drewno, z którego produkowane są płyty ZORIA, pochodzi z kontrolowanych upraw w środkowych Chinach i posiada certyfikat FSC. Wszystkie produkty posiadają klasę emisji formaldehydu E1 lub E0. Oznacza to, że są bezpieczne dla człowieka i wydzielają znikome ilości formaldehydu. Dzięki temu nadają się do produkcji elementów mających kontakt z żywnością.

Marka specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia wnętrz realizowanych na indywidualne zamówienia klientów, takich jak bambusowe meble, blaty kuchenne, stołowe, parapety, stopnice i podstopnice, fronty kuchenne, listwy przypodłogowe, lamele, listwy elewacyjne i wiele innych. Z pasji do minimalizmu i prostego designu stworzyła własną linię bambusowych mebli i akcesoriów do domu i biura. Oferta zawiera m.in. gotowe blaty do biurek i stołów, biurka z elektryczną regulacją wysokości, półki i inne meble z drewna bambusowego, a także akcesoria kuchenne oraz ozdoby stołowe.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do ZORIA Bamboo

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do ZORIA Bamboo