Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Grafik
Przedział cenowy: 0 - 20 000 PLN
Barter: NIE
Lokalizacja: Mazowieckie

Wojciech Szczot

Usługa
31 lat. Kocham sztukę, modę i architekturę. Projektowanie graficzne to dla mnie coś więcej niż zawód, to pasja, która sprawia mi największą przyjemność. Tworzenie grafik od zawsze łączę z innymi dziedzinami kreacji takimi jak marketing, PR czy dziennikarstwo.

W moim portfolio znaleźć można współprace z markami modowymi i beauty, magazynami i serwisami online, wytwórniami muzycznymi i agencjami kreatywnymi. Wśród moich prac są również te reprezentatywne, które pokazują moje koncepcje i wizje artystyczną, poza rzeczywistymi realizacjami. W końcu twórcza praca nigdy się nie kończy.

W zakresie moich usług są: Kierownictwo artystyczne, Identyfikacja wizualna, Ilustracja modowa, Retusz, Social media, Projektowanie logotypu, Kolaż, Plakat, OOH, DTP. Współpracowałem z takimi markami jak: ELLE, Glamour, FashionPost, K MAG, MODIVO, Monica Moncini, Handylab., Bombay Sapphire, Duende, Mindware, The Icon Agency, White Noise Events & PR, Fashion Biznes, LaMode.info, VASINA.

Kontakt

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Wojciech Szczot

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Wojciech Szczot