Portal pracy w branży modowej
/ 21 lutego 2024

Kampania MOYE Jesień – Zima 2021

Punktem wyjścia podczas tworzenia kolekcji MOYE FW 21 było motto niemieckiego architekta Ludwiga Miesa van der Rohego „Less is more”, a także jego podejście do przestrzeni, jako pewnej formy potencjału, który może zostać zagospodarowany na wiele sposobów. Najnowsze, minimalistyczne fotografie są interpretacją jego założeń i studium przestrzeni istniejącej pomiędzy elegancją, kobiecością i komfortem.

W centrum kolekcji znalazła się niezwykle miękka piaskowana satyna jedwabna, która dzięki temu uszlachetnieniu zyskała przyjemną mięsistość i delikatną warstwę przypominającą w dotyku skórkę brzoskwiniową. Jej subtelny, półmatowy charakter podkreślają trzy premierowe, jesienne kolory: kasztanowata czerwień, camelowy beż oraz ciemny grafit. Obok nich pojawiła się świetlista satyna jedwabna w klasycznym odcieniu czerni, która od wielu lat stanowi punkt rozpoznawczy marki.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

Sylwetki zaprezentowane przez MOYE to połączenie surowego minimalizmu ze współczesną kobiecością. W nowej odsłonie marka proponuje bardziej zakryte niż do tej pory modele, jak sukienki midi, długie spodnie czy topy z długimi rękawami, które zacierają granicę pomiędzy loungewearem a odzieżą wyjściową. Ich wspólnym elementem są zmysłowe rozcięcia. Obok nich znalazł się kultowy komplet piżamowy w premierowych odcieniach. W kolekcji pojawił się również oszczędny w formie komplet bielizny. Stanik z łatwością może zastąpić też top pod marynarkę.

Fot. materiały prasowe

MOYE poszerza również gamę jedwabnych akcesoriów. W kolekcji znalazła się inspirowana japońską sztuką origami minimalistyczna torba supłowa, której asymetryczne rączki po złożeniu tworzą przestrzenną formę subtelnie odbijającą światło. Jej nazwa, Aiya, w języku japońskim oznacza piękny jedwab. Obok niej pojawił się pasek Sumi (jap. wyszukany, dopracowany) nawiązujący do tradycyjnych japońskich szarf Obi służących do przewiązywania kimon. Podkreśli on delikatną sukienkę, jak i wełnianą marynarkę. Nowości dopełnia długa, jedwabna chusta, która sprawdzi się jako luźno przerzucony przez ramię szal, a także przewiązywany letni top. W nowych kolorach dostępne są również znane już modele masek na oczy i gumek do włosów, które w wersji piaskowanej satyny jedwabnej sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe