Portal pracy w branży modowej
/ 21 lutego 2024

MOYE – kapsułowa kolekcja NEW SENSUAL

Warszawska marka MOYE, znana z ponadczasowych jedwabnych projektów, na nowo interpretuje zmysłowy minimalizm. W kapsułowej kolekcji bielizny New Sensual króluje szlachetna krepa w odcieniu waniliowego beżu.

Charakterystyczna ziarnista struktura, niezwykła lekkość i miękkość oraz półmatowe wykończenie z delikatną poświatą – idealnie ze sobą współgrają. Jedwabna krepa to wyjątkowa tkanina powstająca dzięki przeplataniu mocno skręconych nici z tymi prostymi. W kolekcji New Sensual nadaje ona czystym formom wyjątkowego charakteru.

Wśród nowych propozycji znajduje się waniliowe body z wycięciem na plecach, które pięknie podkreśla talię. Nowością jest również komplet bielizny na szerokich ramiączkach z efektownymi falbankami oraz zwiewny, mocno wycięty komplet do spania. Finezyjne fale na krawędziach modeli powstały dzięki cięciom ze skosu oraz wykończeniu mereżką. Wszystkie modele zaprojektowane zostały z dbałością o najdrobniejsze detale zapewniające komfort noszenia.

Niezmiennie od 2016, wszystkie produkty marki szyte są w Polsce – w tej samej lokalnej szwalni – przez rzemieślników używających tradycyjnych metod. Naturalny jedwab pozyskiwany jest wyłącznie z manufaktur we włoskim regionie Como, znanym na świecie z wyjątkowej jakości.

Kolekcja dostępna jest online na www.moyestore.com oraz w warszawskim butiku marki przy ul. Okólnik 9A/11.

Fotograf: Yan Wasiuchnik
Asystent fotografa: Tomasz Dębski
Art Direction: Magdalena Wyszomierska / MOYE
Modelka:/ Anna Zatoń / Model Plus
Makijaż & włosy: Kama Jankowska / Art Faces
Retusz: Ela Jocz / EJP Studio