Portal pracy w branży modowej
/ 21 lutego 2024

MOYE – MEN’S CORE collection

Marka MOYE po raz pierwszy prezentuje kapsułową kolekcję w pełni dedykowaną mężczyznom. Jest ona kolejnym krokiem na drodze rozwoju marki – naturalnym i organicznym – przez wielu klientów bardzo wyczekiwanym. Premiera MEN’S CORE nieprzypadkowo ma miejsce w grudniu, ponieważ każdy element kolekcji może stać się wyjątkowym podarunkiem świątecznym.

Fot. materiały prasowe

Tak jak dotychczas – cała kolekcja wykonana jest ze 100% naturalnego jedwabiu i szyta w lokalnej szwalni przez rzemieślników używających tradycyjnych metod. Jakość gwarantuje nie tylko ogromna dbałość o detale, ale również szlachetny materiał pochodzący z włoskiej manufaktury w słynnej prowincji Como.

Kolekcja składa się z minimalistycznych modeli w czerni i bieli, inspirowanych klasyczną garderobą gentlemana.  Tradycyjne męskie formy bielizny i piżam łączą się w niej z modernistyczną prostotą wykończeń. Są to eleganckie bokserki, szorty i spodnie a także koszule z długim i krótkim rękawem. Dowolne połączenie góry i dołu pozwoli stworzyć idealny zestaw bez względu na porę roku. Mocnym elementem kolekcji jest półmatowy szlafrok z szalowym kołnierzem wzbogacony lekką podszewką. Całość dopełniają dedykowane maski do spania z grubą gumką gwarantującą wyjątkowy komfort. 

Kolekcja MEN’S CORE dostępna jest online oraz stacjonarnie w butiku marki przy ul. Okólnik 9A/11 w Warszawie.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

Fotograf: Filip Zawadzki
Asystent fotografa: Jacek Domański / Daylight Studio
Art Direction: Magdalena Wyszomierska / MOYE
Model:  Robert Ponczkowski 
Modelka:  Angelika Wierzbicka / Model Plus
Makijaż & włosy: Kama Jankowska / Art Faces
Retouch: Ela Jocz